Loap GALAXY 3 Tent

The LOAP GALAXY 3 double-skinned tent with a durawrap construction has 1 bedroom with 2 entrances and is suitable for camping 3 people. The outer tent is made of impermeable polyester with RipStop treatment, which prevents tearing. The inner tent is made of breathable polyester, while the floor is made of light, yet very durable Oxford material. DRYTECH high-quality polyurethane coating is very strong in tension and resistant to tearing. The construction of the tent is made of high-quality 7.9 / 6 mm durawrap, which is significantly stronger and more flexible than classic fiberglass. Durawrap bars are wrapped in a tube and have metal connectors at the ends. You can find the product manual here.Glued seams. Drytech polyurethane coating. Quality durawrap rods. Length of folded rod – 43cm, length of unfolded rod – 403 cm.

Stan HUSKY Extreme Flame

Flame je malý, lehký a spolehlivý pomocník při všech cestách za dobrodružstvím. Je vhodný pro horolezce, skialpinisty a cykloturisty, kteří rádi cestují sami. Přes své menší rozměry v sobě nezapře léty prověřenou a neustále zdokonalovanou stálici mezi stany do náročných podmínek. Flame byl již testován při mnoha nelehkých expedicích, v nichž se stoprocentně osvědčil. Nespornou výhodou je jeho stabilita v nepříznivém počasí, kterou zajišťuje lehká a pevná konstrukce s kolíky k ukotvení. Vysokou odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí pak zaručují kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlážka.
– Rozměry: (Š × D × V ) 120 × 285 × 100 cm
– Rozměry (sbalený stan): 50 x 13 cm
– Hmotnost: min./celková 2,5 kg / 2,7 kg Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
– Vnější stan 210T Polyester RipStop, PU zátěr 7 000 mm/cm², podlepené švy
– Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra
– Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 11 000 mm/cm²
– Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm
– Příslušenství: sněžné límce, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal
 

stan HUSKY Extreme Fighter

Stan Fighter je rozený bojovník. Je připraven vás chránit před nepřízní počasí kdekoli a kdykoli, i vysoko v zasněžených horách. Dvouplášťová konstrukce stanu. 4 prutová duralová konstrukce zaručuje stanu max. stabilitu. Stan dodáván včetně kompresního obalu. – Rozměry: (Š × D × V ) 380x230x130 cm – Rozměry: (sbalený stan) 55 × 17 cm – Hmotnost:  min./celková 4,4 kg / 4,8 kg – Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí – Vnější stan: Polyester Ripstop, PU zátěr 7 000 mm/cm², podlepené švy – Vnitřní stan: Prodyšný Polyamid (Nylon) + síťová moskytiéra – Podlážka: Polyester, PU zátěr 11 000 mm/cm² – Nosné tyčky: duralové tyče ø 8,5 mm – Příslušenství: sněžné límce, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal, odkládací síťka na drobnosti – dokonalá stabilita stanu – čtyřprutová odlehčená duralová vnější konstrukce a kolíky – RipStop úprava proti mechanickému poškození – sněžné límce – opravárenský set – odkládací síťka na drobnosti – kompresní obal

Durawrap tent poles HUSKY BIRD PLUS poles see

Tent rods for the Bird and Bird PLUS tent are made of durawrap, which ensures their low weight. The use of Durawrap significantly extends their service life and increases strength and flexibility.

Stan HUSKY Extreme Lite Brofur

Brofur 3, to je zejména obrovský vnitřní prostor, při zachování nízké váhy. Spolu s výbornými parametry kategorie Extreme Lite a speciální samonosné duralové konstrukci, je tento stan skvělou volbou pro všechny co nechtějí kompromis. Zvládne i náročné klimatické podmínky, na zádech se nepronese a vyspí se v něm tři lidé včetně bagáže. Přednosti tohoto stanu tak ocení každý kdo hledá pohodlný spánek a 100% ochranu před deštěm. 
– Rozměry (Š × D × V ): 230 x 360 x 130 cm
– Rozměry (sbalený stan): 52 x 17 cm
– Hmotnost: min./celková 4,6 kg / 4,9 kg Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
– Vnější stan: 210T Polyester Ripstop, PU zátěr 6000mm/cm², podlepené švy
– Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + sít’ová moskytiéra
– Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 10000 mm/cm²
– Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm
– Příslušenství: duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal

MATERIÁLY
– PODLÁŽKA: 190T Polyester, Polyurethan (zátěr 10 000 mm/cm²)  
– VNITŘNÍ STAN: Nylon 190T, Síťová moskytiéra  
– VNĚJŠÍ STAN: 210T Polyester Ripstop, Polyurethan (zátěr 6 000 mm/cm²)  
– NOSNÉ PRUTY: Dural

Stan HUSKY Extreme Lite

Brofur 4, to je zejména obrovský vnitřní prostor, při zachování nízké váhy. Spolu s výbornými parametry kategorie Extreme Lite a speciální samonosné duralové konstrukci, je tento stan skvělou volbou pro všechny co nechtějí kompromis. Zvládne i náročné klimatické podmínky, na zádech se nepronese a vyspí se v něm čtyři lidé včetně bagáže. Přednosti tohoto stanu tak ocení každý kdo hledá pohodlný spánek a 100% ochranu před deštěm.
– Rozměry (Š × D × V ): 230 x 390 x 130 cm
– Rozměry (sbalený stan): 53 x 19 cm
– Hmotnost: min./celková 4,9 kg / 5,35 kg Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
– Vnější stan: 210T Polyester Ripstop, PU zátěr 6000mm/cm², podlepené švy
– Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + sít’ová moskytiéra
– Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 10000 mm/cm²
– Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm
– Příslušenství: duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal

MATERIÁLY
– VNITŘNÍ STAN: Nylon 190T, Síťová moskytiéra  
– PODLÁŽKA: 190T Polyester, Polyurethan (zátěr 10 000 mm/cm²)  
– NOSNÉ PRUTY: Dural  
– VNĚJŠÍ STAN: 210T Polyester Ripstop, Polyurethan (zátěr 6 000 mm/cm²)

Tent durawrap HUSKY Rods BIZON 4 see

Tent rods for the Bizon 4 Plus tent are made of durawrap, which ensures their low weight. The use of Durawrap significantly extends their service life and increases strength and flexibility.