hummelsport.cz
Dámský módní klobouk s ozdobnou

Tento klobouk by měl být váš! Ideální model pro slunečné dny! Čepice je vyrobena ze 100% papíru. Má ozdobné šňůrky s korálky uvázanými na mašličku. Plochý okraj má roztřepené okraje. Uvnitř čepice je šňůrka, která umožňuje upravit obvod.

Koton Hat - White

Cotton cap hat with embroidered slogan.

Koton Hat -

Cap hat with mesh detail.

Koton Line - Pink

Embroidered slogan, joke cap. Model Information: Height:178 cm, Bust:84, Waist:61, Hips:89, Model Size:S

Dámský klobouk Roxy COFFEE

– slaměný materiál
– nastavitelný řemínek na bradu
– široký okraj s potištěnou,tkanou látkou pod okrajem
– S/M = 22"/ 56 cm Ø, M/L = 23"/58 cm Ø
– Nášivka z umělé kůže Roxy

Materiál: 100% sláma

Lehký dámský klobouk s

Dámská čepice je vyrobena ze 100% papíru. Tento model má vzory na okraji. Na ozdobě je navíc nalepený provázek s ozdobnými řetízky a přívěsky. Uvnitř klobouku je stuha, která umožňuje upravit obvod.

Dámský volánkový klobouk

Dámská čepice je vyrobena ze 100% papíru. Tento model má ozdobnou stuhu uvázanou na mašli. Na okrajích kruhového objezdu jsou volány. Tato čepice je ideálním modelem pro slunečné dny! Uvnitř je stuha, která umožňuje upravit obvod čepice.

Módní dámský klobouk

Skvělá dámská čepice pro horké dny! Je vyrobena z 88 % papíru a 12 % polyesteru. Klobouk má na okraji krempy ozdobnou poloprůhlednou síťovinu. Uvnitř tohoto modelu je stuha, která umožňuje přizpůsobit čepici obvodu hlavy.

Trend Alaçatı Stili Line -

-;-; Sample Size: S/36/1; Model Measurements: Height: 1.76, Bust: 85, Waist: 62, Hips: 90, Size: S/36/1;

Trend Alaçatı Stili Line -

100% Cotton; Sample Size: S/36/1; Dimensions of Model: Height: 1.76, Bust: 85, Waist: 62, Hip: 90, Size: S/36/1;

Klobouk S Módní Mašlí

Dámská čepice jistě osloví každou ženu, která ve slunečných dnech ocení módní a pohodlné doplňky! Čepice má pletený pásek s ozdobnou polyesterovou mašlí. Okraje kruhového objezdu byly upraveny látkou. Uvnitř je stuha, která umožňuje upravit obvod čepice.

Černý dámský klobouk Tommy Jeans

Barva: černá
Zapínání: bez zapínání
Něco navíc: výšivka
Udržitelnost: organická bavlna
Materiál: 100 % organická bavlna

Trendyol Red Checkered Women's

100% Cotton; The product is 57 cm, single size.; In studio shots, the colors may vary due to the difference in light; Made in Turkey.

Trendyol Black Quilted Detailed

It is 100% Polyester.; The product is 57 cm, single size.; The product should be wiped clean; In studio shots, the colors may vary due to the difference in light; Made in Turkey.

Trendyol Black Quilted Detailed

It is 100% Polyester.; The product is 57 cm, single size.; The product should be wiped clean; In studio shots, the colors may vary due to the difference in light; Made in Turkey.

Trendyol Lilac Cow Pattern Women's

The product is double sided.; The patterned side is 100% polyester, the smooth side is 100% cotton; The product is 57 cm, single size.; The product should be wiped clean.; In studio shots, the colors may vary due to the difference in light; Made in Turkey.

Art Of Polo Woman's

Description: Summer hat with decorative brim. Very light, looks great on the head. Made of natural materials. Visor with a back adjustment Very becoming. Perfect for lovers of romantic makeovers. Hand-made accessory.
Material: 100% Raphia

Art Of Polo Woman's

Description: Openwork summer hat. Summer hat with a wide brim. Can be folded without damaging the cut. Made of natural materials. Visor with a back adjustment Light and airy, ideal for hot weather.
Material: 80% Raphia 20% Paper