hummelsport.cz
Stan rodinný HUSKY BIGLESS

Bigless nabízí příjemný prostor a pohodlí všem milovníkům dlouhodobějšího kempování. Jeho součástí je jeden hlavní vchod a více než velkorysá předsíň s pevnou podlážkou a velkými slídovými okny, vhodná nejen k úschově všeho, co máte na dovolené s sebou. Uvnitř stanu přespíte v odepínatelné ložnici. V ní se bez problémů vzpřímeně postaví i dospělý člověk. Předností tohoto modelu je především velmi tuhá stabilní samonosná konstrukce se zpevněnými durawrapovými pruty, která odolá i větší nepřízni počasí a umožňuje snadnou manipulaci i s postaveným stanem. Kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlážka, zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Stan Bigless 5 je zejména svými rozměry vhodný pro delší pobyty v kempu či přírodě. Ocení ho tedy rodiny, party přátel, rybáři a máte-li doprovodné vozidlo, vezměte ho klidně i na vodu. Ubytuje pohodlně až pět dospělých osob. – Rozměry: (Š × D × V ) 300 × 400 × 210 cm – Rozměry: (sbalený stan) 70 × 25 cm – Hmotnost: celková 11,3 kg – Konstrukce: douplášťový samostatný stan s vnější konstrukcí – Vnější stan: 185T polyester, PU zátěr 3000 mm/cm², podlepené švy – Vnitřní stan: Prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra, 1 ložnice – Podlážka: vrstvený PE, PU zátěr 5000 mm/cm² – Nosné pruty: zesílené durawrapové tyče o ø 11 mm – Příslušenství: sada ocelových kolíků, opravárenský set – Velký vnitřní prostor – Vnitřní, odepínací ložnice – Certifikace stanů – UV ochrana – 5 osob Materiál: Vnější stan: 185T polyester Podlážka: Polyethylen, Polyurethan Vnitřní stan: Nylon 190T Nosné pruty: Durawrap

Stan rodinný HUSKY BOSTON

Hledáte kompaktní rodinný stan se dvěma oddělnými ložnicemi, pak je tento model z řady stanů Boston ideální volbou. Vnitřek varianty Boston 4 se skládá ze dvou oddělených, odepínacích ložnic a velké multifunkční předsíně s pevnou odepínatelnou podlážkou. Obě ložnice mají zároveň svůj samostatný vchod. Předsíň, kterou lze například využít i jako společenskou místnost, disponuje dvěma vchody. Z jejich dveří si v horkém létě můžete vytvořit příjemně stínící markýzu.

Oba pláště stanu a podlážka jsou pak samozřejmě vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Křížová konstrukce se zpevněnými durawrapovými pruty zajišťuje výbornou stabilitu za každého počasí. Tento stan najde své uplatnění především při delším kempingu s rodinou či přáteli, nebo na vodáckých a cyklistických výpravách vybavených doprovodným vozidlem. Boston 4 je určen pro čtyři osoby.

– Rozměry: (Š × D × V ) 260 x 520 x 210 cm
– Rozměry: (sbalený stan) 60 × 30 cm
– Hmotnost: celková 13,4 kg
– Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
– Vnější stan: 185T Polyester, PU zátěr 3000 mm/cm², podlepené švy
– Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + sít’ová moskytiéra, 2 ložnice
– Podlážka: vrstvený PE, 100% nepromokavá
– Nosné pruty: zesílené durawrapové tyče o ø 9,5mm, 11mm
– Příslušenství: sada ocelových kolíků, opravárenský set, kompresní obal, odnímatelná vrstvená podlaha
– Velký vnitřní prostor
– Vnitřní, odepínací ložnice
– Certifikace stanů
– UV ochrana
– 4 osoby

Materiál: Nosné pruty: Durawrap
Vnější stan: 185T polyester, polyurethan
Podlážka: Polyethylen, polyurethan
Vnitřní stan: Nylon 190T

Stan rodinný HUSKY BAUL

Ve stanu Baul si budete připadat jako ve skutečné rezidenci. Jeho předností je odepínatelná, velká vnitřní ložnice a hlavně prostorná předsíň. V ní je samozřejmě možný vzpřímený pohyb, bez problému zde zároveň uschováte veškerá zavazadla a za nepříznivého počasí v ní i uvaříte.

Součástí stanu je tunelová konstrukce se zesílenými durawrapovými pruty, která na minimum zjednodušuje a urychluje stavbu. Oba pláště stanu a podlážka jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Stan Baul 4 ubytuje až čtyři dospělé osoby. Není to žádný drobeček a je proto ideální pro rodinu nebo partu přátel zejména na delší kempování. Máte-li ale s sebou doprovodné vozidlo, dá se využít při vodáckých či cyklistických výpravách.

– Rozměry: (Š × D × V ) 270 x 430 x 200 cm
– Rozměry: (sbalený stan) 60 x 23 cm
– Hmotnost: celková 10,3 kg
– Konstrukce: dvouplášťový tunelový stan s vnější konstrukcí
– Vnější stan: 185T Polyester, PU zátěr 3000 mm/cm², podlepené švy
– Vnitřní stan: prodyšný nylon 190T + sít’ová moskytiéra, 1 ložnice
– Podlážka: vrstvený polyethylen
– Nosné pruty: zesílené durawrapové tyče o ø 11 mm
– Příslušenství: sada ocelových kolíků, opravárenský set, kompresní obal, odepínací podlážka
– Velký vnitřní prostor
– Vnitřní, odepínací ložnice
– Certifikace stanů
– UV ochrana
– 4 osoby

Materiál: Vnější stan: 185T polyester, polyurethan
Nosné pruty: Durawrap
Vnitřní stan: Nylon 190T
Podlážka: Polyethylen

Stan HUSKY BARON 3

Pokud cestujete často na kolech nebo plánujete uskutečnit náročnější treking, pak potřebujete stan, v němž pohodlně uskladníte i vše, co máte s sebou. Jednoznačnou volbou je v tomto případě Baron. Jeho hlavní předností je dostatečně prostorná předsíňka, která se o vaše dvoukolové miláčky či rozměrné batohy bez problému postará. Duralová konstrukce a kolíky výrazně snižují hmotnost stanu a vy ho tak oceníte i při delších výpravách. Oba pláště stanu a podlážka jsou samozřejmě vyrobeny z nejlepších materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Tato varianta poskytne útočiště pro tři cestovatele.

Materiál:

Vnější stan: 210T Polyester Ripstop, PU zátěr 5000 mm/cm², podlepené švy
210T Polyester Ripstop: Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti roztržení. Syntetická polyesterová vlákna zvyšují ochranu produktu proti náročným povětrnostním podmínkám, vyblednutí a rozsáhlému navlhnutí, neboť usychají skutečně rychle. Tyto vlastnosti jsou navíc posíleny o RIPSTOP úpravu materiálu. Látka utkaná touto technologií zabraňuje mechanickému poškození a v případě, že k němu dojde, zastaví další samovolné šíření trhliny.
Polyurethan (zátěr 5 000 mm/cm²): Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra
Nylon 190T: Velmi jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je také vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.
Síťová moskytiéra: Jemný, prodyšný a přesto pevný materiál, z něhož je vnitřní síťová moskytiéra vyrobena, umožňuje, aby vzduch ve stanu lépe cirkuloval. Tím je zajištěno kvalitní odvětrávání.

Podlážka: 190T polyester. PU zátěr 8000 mm/cm²
190T Polyester: Tato tkanina je výjimečná svou houževnatostí. Je dostatečně pevná i pružná a zároveň velice lehká. Zejména u stanů je právě tato kombinace vlastností nedocenitelnou výhodou.
Polyurethan (zátěr 8 000 mm/cm²): Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm
Dural: Materiál, který je díky svým příznivým vlastnostem hojně využíván pro vnější konstrukce stanů a to zejména u expedičních stanů, kde se počítá každý gram. Dural je slitinou hliníku s příměsí dalších prvků, kterým vděčí za svou nízkou hmotnost a schopnost vydržet větší zatížení.

Rozměry:(Š × D × V ) 220 × 410 × 125 cm
Rozměry: (sbalený stan) 45 × 15 cm
Hmotnost: min./celková 3,5 kg / 3,9 kg

Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí
Příslušenství: odkládací síťka na drobnosti, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal

Výbava:
– ultralehký stan
– odlehčená duralová konstrukce a kolíky
– RIPSTOP úprava materiálu
– certifikace stanů
– UV ochrana
– 3 osoby

Stan HUSKY BEAST 3

Cykloturistika, treking nebo prostě jen klidný kemping. To vše jsou aktivity, na které se Beast stoprocentně hodí. Jeho odlehčená duralová konstrukce a kolíky mu výrazně ubírají na hmotnosti, což tento stan předurčuje i k případnému delšímu toulání.
Oba pláště stanu a podlážka jsou samozřejmě vyrobeny z nejlepších materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort.
Pokud přemýšlíte nad koupí stanu, který spojuje vysokou kvalitu i dobrou cenu a zároveň bude svými rozměry pohodlně vyhovovat až třem osobám, potom je investice do stanu Beast tou pravou volbou.

-Materiál-

Nosné pruty
– Dural

Vnější materiál
– 210T Polyester Ripstop
Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti roztržení. Syntetická polyesterová vlákna zvyšují ochranu produktu proti náročným povětrnostním podmínkám, vyblednutí a rozsáhlému navlhnutí, neboť usychají skutečně rychle. Tyto vlastnosti jsou navíc posíleny o RIPSTOP úpravu materiálu. Látka utkaná touto technologií zabraňuje mechanickému poškození a v případě, že k němu dojde, zastaví další samovolné šíření trhliny.
– Polyurethan (zátěr 5 000 mm/cm²)
Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Vnitřní materiál
– Nylon 190T
Velmi jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je také vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.
– Síťová moskytiéra
Jemný, prodyšný a přesto pevný materiál, z něhož je vnitřní síťová moskytiéra vyrobena, umožňuje, aby vzduch ve stanu lépe cirkuloval. Tím je zajištěno kvalitní odvětrávání.

Podlážka
– 190T Polyester
Tato tkanina je výjimečná svou houževnatostí. Je dostatečně pevná i pružná a zároveň velice lehká. Zejména u stanů je právě tato kombinace vlastností nedocenitelnou výhodou.
– Polyurethan (zátěr 8 000 mm/cm²)
Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Výbava
– duralová konstrukce
– lehký
– kvalitní materiály
– odolnost vůči vnějším vlivům
– dobrá prodyšnost a komfort
– odkládací síťka na drobnosti
– duralové odlehčené kolíky
– opravárenský set
– kompresní obal

Rozměry: (Š × D × V ) 185 × 300 × 130 cm
Rozměry: (sbalený stan) 45 x 15cm
Hmotnost: min./celková 2,8 kg / 3,3 kg
Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí