hummelsport.cz

Velmi praktický batoh pro každodenní užívání, jak ve městě, tak na drobné výlety. Jeho praktické uspořádání kapes zaručí, že budete mít vše vždy po ruce. Výbava batohu Nory: anatomicky tvarovaný zádový systém z EVA výlisku , prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích, dvě hlavní komory, bederní pás, hrudní popruh, organizér, boční kompresní popruhy.

Nezáleží na tom, jestli se chcete jen na chvíli toulat přírodou, jet na rodinný výlet nebo jen hledáte pohodlná příruční zavazadla na dovolenou.

– zádový systém NBS s duralovými výztužemi
– prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích
– 1 hlavní komora
– oddělené přední kapsy
– boční kompresní popruhy, hrudní a bederní popruhy
– úchyty na trekingové hole nebo jiné vybavení, boční síťované kapsy
– příprava na vodní vak, pláštěnka, reflexní prvky

Rozměry: 57 × 33 × 18 cm
Material: 420D Polyester Ripstop / 600D Polyester / 420D Nylon s nepromokavou úpravou

I batoh Scape je svými parametry na rozhraní mezi expedičním a turistickým. Je tedy zcela vhodný zejména na krátkodobé pobyty, kdy do něj schováte přesně to, co s sebou potřebujete. Je to velmi praktické a lehké zavazadlo, které je dostupné ve dvou příjemných barvách. Také v tomto případě je samozřejmostí použití moderní konstrukce a kvalitních materiálů, které ho dělají dostatečně pohodlným a odolným vůči vnějším vlivům. Výbava batohu Scape: zádový systém NBS s duralovými výztuhami, prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích, 1 hlavní komora s přidaným bočním vstupem, boční síťované kapsy, boční kompresní popruhy, hrudní a bederní popruh, nepromokavé zipy, úchyty na trekové hole či jinou výbavu, elastická fixace pro vybavení na víku, příprava pro vodní vak, pláštěnka, reflexní prvky.

Komfortní velkoobjemový batoh s dvěma komorami a odepínacím baťůžkem pro delší pobyt v přírodě, na expedici nebo vandru. Náročné horské expedice, ale i delší treky a tramping za jakéhokoli počasí Materiál: 200D 215T Nylon Ripstop / 450D Polyester s nepromokavou úpravou Výbava: – odepínací batůžek, boční kapsy a látkové zipové kapsy – anatomicky tvarovaný, posuvný na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích – hrudní a bederní popruh s kapsičkou – nepromokavé zipy, reflexní prvky – boční a spodní kompresní popruhy – úchyty na trekové hole a další vybavení – nastavitelné víko s vnitřní a vnější kapsou – příprava pro vodní vak – pláště, reflexní prvky Objem: 70 + 10 l Hmotnost: 2580 g Rozměry: 66 x 35 x 25 cm

Turistický batoh s velkým objemem vhodný pro každého turistu a také horolezce. Komfortní zádový systém, ramenní, hrudní a bederní popruhy, které neomezují váš pohyb a zároveň batoh zafixují na vašich zádech. Také nabízí odnímatelnou síťku na helmu. Největší výhodou je systém uchycení na přední části batohu. Vybavení batohu Clever: anatomicky tvarovaný zádový systém s EVA výliskem, prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích, 2 hlavní komory, 1 komora s organizérem, boční, kompresní popruhy, hrudní a bederní popruhy, závěsný systém , sbalitelná síťka na helmu, pláštěnka, příprava na vodní vak. – Objem: 30 l – Hmotnost: 1100 g – Rozměry: 45 x 29 x 20 cm – Voděodolný materiál – Praktický batoh – Zádový systém AMS – Pláštěnka – Reflexní prvky – Bederní pás Materiál: 1680D nylon, PU zátěr

Velice praktický batoh pro každodenní použití.

Je jedno, zda se zrovna chcete na chvíli toulat přírodou, vyrazit na rodinný výlet či jenom hledáte pohodlné příruční zavazadlo na dovolenou. Salmon je všestranný batoh, který můžete vzít s sebou všude. Je za všech okolností komfortní a odolný, neboť byl vyroben z kvalitních materiálů a disponuje moderní konstrukcí. To vše vám jeho nošení výrazně zpříjemní, ať se již chystáte na jakoukoliv outdoorovou aktivitu.

Výbava batohu Salmon: zádový systém NBS s duralovými výztuhami, prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích, 1 hlavní komora, samostatné přední kapsy, boční kompresní popruhy, hrudní a bederní popruhy, úchyty na trekové hole či jinou výbavu, boční síťované kapsy, příprava pro vodní vak, pláštěnka, reflexní prvky.

Turistický batoh s velkým objemem vhodný pro každého turistu a také horolezce. Komfortní zádový systém, ramenní, hrudní a bederní popruhy, které neomezí váš pohyb a zároveň batoh zafixují na vašich zádech. Také nabízí odnímatelnou síťku na helmu. Největší výhodou je systém uchycení na přední části batohu. Vybavení batohu Clever: anatomicky tvarovaný zádový systém s EVA výliskem, prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích, 2 hlavní komory, 1 komora s organizérem, boční, kompresní popruhy, hrudní a bederní popruhy, voděodolné zipy, adaptivní závěsný systém na veškeré vybavení, sbalitelná síťka na helmu, pláštěnka, příprava na vodní vak. – Objem: 30 l – Hmotnost: 1100 g – Rozměry: 45 x 29 x 20 cm – Voděodolný materiál – Praktický batoh – Zádový systém AMS – Pláštěnka – Reflexní prvky – Bederní pás Materiál: 1680D nylon, PU zátěr