hummelsport.cz

Karimatku Leisure řadíme do kategorie Lite, které se vyznačují optimálním poměrem tepelné izolace, hmotnosti a sbalitelnosti. Ideální poměr těchto vlastností zajišťuje konstrukce s vertikálními dutinami, které jsou rovnoměrně rozprostřeny v PU pěně. Rozměrově širší verze oproti klasickým rozměrům a výška 5 cm jsou perfektní kombinací pro maximálně pohodlné spaní. Model doporučujeme pro třísezónní použití a díky vyšší váze spíše pro dlouhodobější pobyty v kempech. Dodáváno včetně opravné sady a vaku na sbalení.

Vyspi se jako v bavlnce kdekoliv a kdykoliv. Lehká, skladná a kompaktní karimatka Frosty má specifický mumiový tvar a perforovanou vnitřní izolační vrstvu. Její nízká váha, skladné balení a odolnost, kterou jsme zvýšili RipStop úpravou materiálu, potěší každého milovníka treků, turistiky a cestování s batohem. Výhody: Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností. Pohodlná sbalitelnost a malé rozměry. Z kvalitního 75 Polyester Diamond s Ripstop úpravou pro lehkost a vysokou odolnost. Výroba tohoto modelu je přívětivější k přírodě. Izolační vrstva 2,5 cm pro komfortní spánek. Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách.

EVA karimatka vhodná nejen do extrémních podmínek. Tento materiál vyniká skvělou pevností a izolačními vlastnostmi. Další výhodou je nízká váha a dlouhá životnost. Jde o další všestranně používanou karimatku.

Výbava
– izolační vrstva 1,2 cm
– materiál EVA
– jednoduchá manipulace
– nízká hmotnost

Karimatka Foal je vyrobena z pěny EVA, což je velmi odolný materiál, který má nízkou hmotnost a nesaje vodu, což u běžných pěnových karimatek není běžné.

Hmotnost: 320 g
Rozměry: 180 x 60 x 1,2 cm
Sbaleno: 60 x 14 cm
Materiál: EVA

Nafukovací karimatka Funny se vyznačuje se nízkou váhou, dobrou sbalitelností a skvělými izolačními vlastnostmi. Velkou výhodou je její tloušťka, která dokáže vyrovnat i větší nerovnosti terénu a zaručuje tak komfortní spaní. Vezmi ji s sebou na kolo, cestování s batohem, treking – zvládne v pohodě jakýkoliv terén i podmínky. Výhody: Nafukovací karimatka s nízkou hmotností. Izolační vrstva 10 cm proti chladu a nerovnostem terénu. Vyrobeno z 240T Polyester Diamond Ripstop, PVC. Kvalitní použité materiály zajišťují vysokou odolnost a použitelnost v různých terénech. Skladnost, dobrý přepravní objem. Komfortní spaní i na nerovném povrchu zaručí tloušťka karimatky.

Samonafukovací karimatku Flake si na cestách snadno oblíbíš. Představuje kombinaci nízké váhy a malého skladného balení, které jsme dosáhli perforací ve tvaru diamatu. Díky RipStop úpravě materiálu je navíc ještě víc odolná a proto skvělá na cestování s batohem, treking nebo klasickou turistiku. Výhody: Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností. Pohodlná sbalitelnost a malé rozměry. Z kvalitního 75 Polyester Diamond Ripstop s TPU zátěrem úpravou pro lehkost a vysokou odolnost. Výroba tohoto modelu je přívětivější k přírodě. Izolační vrstva 3,5 cm pro komfortní spánek. Protiskluzová úprava na spodní straně karimatky zabraňuje sklouzávání v nerovném terénu. Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách.

Samonafukovací karimatku Folly si zamiluješ pro treky, baťuřkářské cestování nebo turistiku. Ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Díky lehkému a odolnému materiálu je tenhle model vhodný do úplně každého terénu. Zajistí ti nerušený a pohodlný spánek i na tvrdé a chladné zemi. Výhody: Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností. Pohodlná sbalitelnost a malé rozměry. Z kvalitního 680D Polyesteru s HoneyComb RipStop úpravou pro lehkost a vysokou odolnost. Izolační vrstva 2,5 cm pro komfortní spánek. Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách.

Samonafukovací karimatku Folly si zamiluješ pro treky, baťuřkářské cestování nebo turistiku. Ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Díky lehkému a odolnému materiálu je tenhle model vhodný do úplně každého terénu. Zajistí ti nerušený a pohodlný spánek i na tvrdé a chladné zemi. Výhody: Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností. Pohodlná sbalitelnost a malé rozměry. Z kvalitního 680D Polyesteru s HoneyComb RipStop úpravou pro lehkost a vysokou odolnost. Izolační vrstva 2,5 cm pro komfortní spánek. Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách.

Pěnová karimatka Fine ti umožní komfortní spánek v každém terénu. Kombinuje příznivou cenu s dlouhou životností. Vyrobili jsme ji z odolného a lehkého materiálu EVA s uzavřenými póry, který nesaje vodu. Díky tomu si tento model můžeš přibalit kamkoliv na cesty. Výhody: Pěnová karimatka s nízkou hmotností. Izolační vrstva 8 mm. Vyrobeno z pěny EVA – velmi odolný materiál s nízkou hmotností, který nesaje vodu. Díky použité aluminiové vrstvě je schopnost izolace ještě více posilněna Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách.

Vysoce kvalitní pěnová karimatka Akord je vyrobena z pěnového polyetylenu IXPE, který je lehký, vysoce odolný a trvanlivý. Aluminiová vrstva zaručuje voděodolnost a skvělé izolační vlastnosti tohoto modelu. Využij ji pro pohodlné spaní v jakémkoliv terénu i podmínkách. Výhody: Pěnová karimatka s nízkou hmotností. Izolační vrstva 1,8 cm. Vyrobeno z pěnového polyetylenu, což je velmi odolný materiál s nízkou hmotnosí a vysokou trvanlivostí. Kvalitní použité materiály zajišťují odolnost a použitelnost pro spaní kdekoliv na cestách. Aluminiová vrstva ještě více posiluje schopnost izolace. Pohodlná sbalitelnost zaručená harmonikovým tvarem. Struktura povrchu karimatky zaručuje komfortní spaní.

Nafukovací outdoorová karimatka značky HUSKY.

Materiál: 240T Polyester

Nafukovací karimatka Feezy nabízí díky podélným komorám optimální rozložení váhy a dobrou tepelnou izolaci. Chytrý ventil usnadní nejen nafukování, ale také balení karimatky. Pro pohodlný spánek v každém terénu. – izolační vrstva 6 cm – hmotnost: 400 g – rozměry: 180 x 61 x 6 cm – sbaleno: 26 x 10 cm – materiál: 20D 380T Nylon Ripstop – TPU zátěr – perforace: ne Materiál: Karimatka je vyrobena z 20D 380T Nylon Ripstop – TPU zátěr

Nafukovací karimatka Feezy nabízí díky podélným komorám optimální rozložení váhy a dobrou tepelnou izolaci. Šikovný ventil usnadní nejen nadýmání, ale také balení karimatky.

– izolační vrstva 6 cm
– hmotnost: 400 g
– rozměry/strong> 180 x 61 x 6 cm, sbalená: 26 x 10 cm
– TPU zátěr

Materiál: 20D 380T Nylon Ripstop

Karimatka Fury je lehká, pohodlná a voděodolná, vybavená protiskluzovou úpravou, která pomáhá zvýšit kvalitu vašeho odpočinku na maximum.

– hmotnost: 410 g
– rozměry: 187 x 55 x 5,5 cm
– sbalená: 22 x 10 cm
– TPU zátěr
– protiskluzová úprava: ano

Materiál: 20D 380T Nylon Ripstop

Karimatka FATTY se vyznačuje především svou velikostí, dobrou sbalitelností a excelentními izolačními vlastnostmi. Neoddiskutovatelnou výhodou je rovněž její tloušťka, která dokáže vyrovnat i větší nerovnosti podkladu a zaručuje tak komfortní spaní.

– hmotnost: 1900 g
– rozměry: 190 x 71 x 10 cm
– sbaleno: 35 x 15 cm
– materiál: 240T Polyester Diamond Ripstop – TPU zátěr 80/m2
– perforace: ne
– protiskluzová úprava: ne
– Nafukovací
– poskytuje izolační vrstvu 10 cm

MATERIÁLY
Karimatka je vyrobena z 240T Polyester Diamond Ripstop – TPU zátěr 80/m2