hummelsport.cz

Sada fitness gum Spokey ARTIO III:
– to je 5 univerzálních a všestranných tréninkových gum s uzavřeným obvodem a různou sílou odporu
– lze je použít pro protahovací cvičení, fitness, aerobic, pilates, jógu či crossfit
– jsou vyrobeny z velmi pevného latexu, díky kterému se nedeformují a vydrží extrémně silné roztažení
– díky nim obohatíte svůj trénink a zapojíte svaly, na kterých vám záleží.

Pro budování formy je důležitým faktorem aerobní cvičení a používání drobného fitnessu, do kterého mimo jiné řadíme také fitness gumy. Díky nim obohatíte svůj trénink a zapojíte svaly, na kterých vám záleží! Gumy fungují podobným způsobem jako gumový expandér – umožňují vám provádět strečink nebo pohyby do boku, a díky svým vlastnostem a délce můžete do svého tréninku zařadit nové cviky, kterých je opravdu nespočet. V setu Spokey ARTIO III najdete 5 gum s různou sílou odporu, díky čemuž si přizpůsobíte intenzitu tréninku svým vlastním potřebám a budete moct čelit stále obtížnějším výzvám.

Až pět různých úrovní odporu
Hledáte vybavení, která vám pomůže dosáhnout vaší vysněné postavy? Gumy Spokey ARTIO III s uzavřeným obvodem jsou ideální pro procvičení celého těla. Můžete s nimi cvičit ruce, stehna, nohy nebo hýždě. Bez ohledu na vaši aktuální fyzickou kondici si vyberete gumu, která vám vyhovuje nejvíce. Gumy mají 5 různých stupňů odporu:

– x-light: 2,2 – 4,5 kg
– light: 4,5 – 6,8 kg
– medium: 6,8 kg – 9 kg
– heavy: 11,3 – 13,6 kg
– x-heavy: 15,8 – 18,1 kg

Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny těm, kteří rádi cvičí na 200 %.

Cvičte podle sebe s kompletní sadou odporových gum
S jednou kompletní sadou odporových gum můžete provádět nejrůznější cviky. Jsou to všestranné a univerzální gumy s uzavřeným obvodem, které jsou elastické, a zároveň velmi odolné. Jsou vyrobeny z latexu, díky čemuž se nedeformují a vydrží i velmi silné natahování. Kladou tzv. progresivní odpor, což znamená, že čím více je během tréninku natahujete, tím silnější kladou odpor. Skvělé se hodí jak pro protažení před tréninkem či po tréninku, tak pro posilování, pilates, aerobik, crossfit či rehabilitaci.

Parametry:
materiál: latex
sada obsahuje 5 ks fitness gum
součástí: praktický obal

rozměr:
x-light: 600 x 50 x 0,35 mm
light: 600 x 50 x 0,5 mm
medium: 600 x 50 x 0,7 mm
heavy: 600 x 50 x 0,9 mm
x-heavy: 600 x 50 x 1,1 mm

odpor:
x-light: 2,2 – 4,5 kg
light: 4,5 – 6,8 kg
medium: 6,8 kg – 9 kg
heavy: 11,3 – 13,6 kg
x-heavy: 15,8 – 18,1 kg

Dvojitý masážní míček Spokey ERNA:
je produkt, jehož použití pomáhá snížit svalové napětí a eliminovat bolest
je ideální pro masáž chodidel a rukou
Dvojitý masážní míček Spokey ERNA je osvědčeným produktem ke stimulaci krevního oběhu a během antistresových cvičení. Masážní míček uvolňuje svalové napětí a podporuje regeneraci pokožky. Využívá se také během masáží jako pomocný prostředek – pomáhá snižovat a eliminovat bolest. Je ideální pomůckou pro masáž chodidel a rukou, ale lze jej také použít i na jiné části těla.

Osvědčený způsob masáže rukou a chodidel

Dvojitý masážní míč s výstupky Spokey ERNA je vhodný pro uvolnění napjatých svalů! Cvičení s masážním míčkem přinášejí velké zdravotní výhody – zvyšují průtok krve a rozsah pohybů, snižují riziko přetížení a zranění svalů! Jeho struktura poskytuje jemnou či intenzivní masáž.

Parametry:
materiál: EVA + PP
rozměry: 17 x 8,5 cm
hmotnost: 170 g

Informace pro velkoodběratele:
balení: 50 ks/karton
možný prodej po 1 kuse

Fitness guma Spokey FITNESS RUBBER:
– je univerzální fitness pomůcka, díky které můžete zpestřit váš každodenní trénink,
– má obdélníkový tvar (200 x 15 cm),
– umožňuje maximalizovat účinky tréninku a umožňuje soustředit se na jednotlivé svalové skupiny,
– má střední úroveň odporu (12 kg) díky čemuž je skvělým doplňkem domácího tréninku.

Aby byl trénink účinný, měl by být především pestrý. Proto by se měla střídat silová cvičení s aerobními tréninky. Také je třeba mít na paměti, že je potřeba volit cviky, které se zaměřují na různé svalové skupiny. Ideálním pomocníkem je fitness guma Spokey FITNESS RUBBER, která se skvělé hodí jako doplněk každého tréninku.

Nepostradatelná během tréninku
Odporová guma FITNESS RUBBER funguje podobným způsobem jako gumový expandér – umožní vám provádět strečink nebo pohyby do boku. Díky obdélníkovému tvaru gumy (200 x 15 cm a tloušťce 0,45 mm) můžete obohatit váš trénink o nové cviky a zapojit do práce potřebné svalové skupiny. Tréninkovou gumu FITNESS RUBBER můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates.

Maximální efekty cvičení
Tréninková guma Spokey FITNESS RUBBER medium se střední úrovní odporu (12 kg) je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Je to skvělá volba pro ty, kteří si chtějí zpestřit svá cvičení a připravit svaly na těžší zátěž. Guma Spokey FITNESS RUBBER je i v jiných barvách a jiných úrovních odporu:
– šedá (light): nízká úroveň odporu (7 kg)
– červená (heavy): silná úroveň odporu (17 kg)

Spokey FITNESS RUBBER to jsou gumy vyrobené z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku.

Parametry:
materiál: latex
délka: 200 cm
šířka: 15 cm
tloušťka: 0,45 mm
stupeň napětí: medium (12 kg)

Informace pro velkoodběratele:
balení: 144 ks/karton
možný prodej po 1 ks

Tréningová odporová guma Spokey POWER LIGHT:
– univerzálna pomôcka pre silový tréning, ktorá funguje podobne ako expander a môže plne nahradiť činky či kettlebelly.
– umožňuje maximalizovať účinky tréningu a zamerať sa na jednotlivé časti tela.
– má odpor: 11-19 kg.

V priebehu formovania postavy majú dôležitú úlohu cviky s využitím odporových gúm. Vďaka nim spestríte svoj tréning a môžete sa zamerať na vami požadovanú svalovú skupinu! Fungujú podobným spôsobom ako expandér – umožňujú vykonávať naťahovacie cvičenia a cviky do strán (napr. cviky hrudníka) a vďaka svojim vlastnostiam a dĺžke vám umožnia rozšíriť škálu cvikov.

Nepostrádateľné počas silového tréningu
Viete o tom, že gumy Spokey sú perfektnou náhradou činiek a kettelbellov? Plne nahrádzajú potrebné vybavenie pre silový tréning! Použitie tréningových gúm Spokey POWER LIGHT pri tréningu umožňuje maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na jednotlivé časti tela.

Dbajte na svoju fyzickú kondíciu
Tréningové gumy odporúčajú aj osobní tréneri. S nimi môžete cvičiť kdekoľvek – vo fitness klube, doma, alebo vonku. Odporové gumy s uzavretým obvodom umožňujú maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na jednotlivé časti tela.

Maximálny tréningový efekt
Tréningové gumy sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť. Gumy POWER majú rôzne odpory, vďaka čomu sú ideálne ako pre začínajúcich, tak aj pre profesionálnych športovcov. Gumy s nižšou odporovou silou vám pomôžu získať správnu techniku cvičenia a pripravia svaly na vyššiu záťaž. Gumy s vyššou odporovou silou sú určené ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%.

Parametre:
materiál: guma
dĺžka: 208 cm
šírka: 15 mm
hrúbka 4,5 mm
stupeň napätia: 11-19 kg

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 60 ks/kartón
možný predaj po 1 ks

Súprava šesťhranných činiek Spokey MONSTER III:
– to sú dve činky s rovnakou hmotnosťou, vďaka čomu môžete cvičiť rovnomerne tak, že budete mať jednu činku v každej ruke, alebo budete mať obe činky v jednej ruke, čím zvýšite intenzitu vášho cvičenia.
majú šesťuholníkový tvar, ktorý zabraňuje voľnému pohybu činiek po podlahe a zaisťuje stabilitu počas rôznych cvikov – napr. kľučky s využitím činiek.
– sú navrhnuté tak, aby jej tvar umožňoval pohodlné umiestnenie dlane a následný pevný úchop.

Pokiaľ hľadáte športové vybavenie, ktoré zvýši úroveň a kvalitu vášho domáceho tréningu, potom je sada šesťhranných činiek Spokey MONSTER III ideálnou voľbou. Používaním činiek pri tréningu dosiahnete vysnívané výsledky – posilníte svaly, zlepšíte kondíciu, alebo sa zbavíte prebytočných kilogramov.

Ideálne pre domáci tréning
Súprava dvoch šesťhranných činiek Spokey MONSTER III sa najlepšie osvedčí pri posilňovaní rôznych svalových skupín, obzvlášť potom pri posilňovaní rúk a bicepsov. Škála cvikov, ktoré s nimi možno vykonávať je však oveľa širšia! Činky Spokey MONSTER III môžete využiť aj počas kondičného tréningu, aerobiku, joggingu, všeobecných rozvojových cvičeniach, alebo počas rozcvičky pred tréningom s vyššou záťažou. Činky sú dostupné v rôznych hmotnostných a farebných prevedeniach. Vďaka tomu si užívateľ sám zvolí hmotnosť, ktorá vyhovuje jeho tréningovým možnostiam a cieľom:
– svetlo sivé – 2x 1 kg
– sivé – 2x 2 kg
– tmavo sivé – 2x 3 kg
– čierne – 2x 4 kg
– červené – 2x 5 kg
– oranžové – 2x 6 kg

Tréning s ozajstnou vášňou
MONSTER III sú navrhnuté tak, aby jej tvar umožňoval pohodlné umiestnenie dlane a následný pevný úchop. Šesťhranný tvar činiek Spokey MONSTER III zaisťuje stabilitu počas rôznych cvikov (napr. kľučky s využitím činiek), a zároveň zabraňuje voľnému pohybu činiek po podlahe. Sada činiek MONSTER III, to sú dve činky s rovnakou hmotnosťou, vďaka čomu môžete cvičiť rovnomerne tak, že budete mať jednu činku v každej ruke, alebo držať obe činky v jednej ruke a zvýšiť tým intenzitu vášho cvičenia.

Nepostrádateľná súčasť každej posilňovne
Činky sú univerzálnymi pomocníkmi pre každodenný tréning – sú základom každej domácej posilňovne. Dávajú nám nespočet možností, umožňujú nám prispôsobiť tréning podľa našej aktuálnej fyzickej kondície a našich cieľov! Spokey MONSTER III sú navrhnuté tak, aby zapadli do každej domácej posilňovne. Jedinečné farby a moderný dizajn priťahujú pozornosť už z diaľky a akonáhle sa na ne pozriete, už vás nič nezastaví pred tréningom.

Parametre:
súprava dvoch kusov 2x 1 kg
materiál: výplň cement, povrch PVC

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 10 ks/kartón
možný predaj po 1 kuse

Tréninková odporová guma Spokey POWER III:
– univerzální pomůcka pro silový trénink, která funguje podobně jako expander a může plně nahradit činky či ketl-bely
– umožňuje maximalizovat účinky tréninku a zaměřit se na jednotlivé části těla
– má odpor: 11-19 kg

V průběhu formování postavy mají důležitou roli cviky s využitím odporových gum. Díky nim zpestříte svůj trénink a můžete se zaměřit na vámi požadovanou svalovou skupinu! Fungují podobným způsobem jako expandér – umožňují vykonávat protahovací cvičení a cviky do stran (např. cviky hrudníku) a díky svým vlastnostem a délce vám umožní rozšířit škálu cviků.

Nepostradatelné během silového tréninku
Víte o tom, že gumy Spokey POWER III jsou perfektní náhradou činek a ketl-belů? Plně nahrazují potřebné vybavení pro silový trénink! Použití tréninkových gum Spokey POWER III při tréninku umožňuje maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla.

Trénink přizpůsobený vašim potřebám
Tréninkové gumy doporučují i osobní trenéři. S nimi můžete cvičit kdekoliv – ve fitness klubu, doma nebo venku. Odporové gumy s uzavřeným obvodem umožňují maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla. Gumy POWER III jsou vyrobeny v různých variantách odporu, což vám umožňuje zvolit si vhodný odpor pro váš trénink podle vaši aktuální fyzické kondice:

– super light (světle šedá): 0–13 kg
– light (šedá): 11–19 kg
– medium (tmavě šedá): 15-23 kg
– heavy (černá): 20–30 kg
– super heavy (červená): 25–40 kg

Maximální tréninkový efekt
Tréninkové gumy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Gumy POWER III mají různé odpory, díky čemuž jsou ideální jak pro začínající, tak i pro profesionální sportovce. Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny lidem, kteří rádi cvičí na 200 %.

Parametry:
materiál: guma
délka: 208 cm
šířka: 15 mm
tloušťka 4,5 mm
stupeň napětí: 11-19 kg

Pás na jógu a pilates Spokey HOME JUNGLE:
– je najlepšou oporou pri vykonávaní ásan a udržiavaní pozícií počas cvičenia
– pomáha zvýšiť rozsah nášho pohybu
– má dve kovové pracky, ktoré umožňujú nastaviť dĺžku popruhu na požadovanú dĺžku
– je možné použiť ako popruh na prenášanie podložky!

Pás Spokey HOME JUNGLE je príslušenstvo, ktoré vám pomôže začať dobrodružstvo s jógou, alebo naťahovacím cvičením. Je určený predovšetkým začínajúcim používateľom, ktorí potrebujú podporu pri zväčšovaní rozsahu pohybu. Je možné ho tiež použiť pri rôznych cvičeniach, vrátane preťahovania zadnej časti nôh!

Začnite svoje dobrodružstvo s jógou!
Cvičenie jógy má pozitívny vplyv na naše telo, motivuje nás k naťahovaniu a zvýšeniu výkonnosti. Umožní vám tiež nájsť si chvíľku pre seba – upokojiť sa, uvoľniť sa, nájsť rovnováhu. Jóga pás Spokey HOME JUNGLE vás podporí pri všetkých naťahovacích cvičeniach. Široký pás je vyrobený z veľmi odolného polyesteru. Dvojité kovové pracky slúžia ako regulátory, ktorými si môžete optimálne prispôsobiť dĺžku pásu podľa svojich potrieb.

Použitie pásu na jógu
Jógový pás je prvok, ktorého úlohou je uľahčiť vykonávanie ásan a poskytnúť maximálnu oporu pri držaní pozície. Vďaka nemu si udržíte požadovanú flexibilitu tela, ktorú je na samom začiatku vášho jógového dobrodružstva veľmi ťažké dosiahnuť. Pás na jógu Spokey HOME JUNGLE je pri tréningu nevyhnutný – pomáha spevňovať kĺby a zväčšuje rozsah nášho pohybu. Vďaka tomu môžete bez prílišného úsilia zväčšiť rozsah vlastných pohybov.

Pás pre ľahký transport podložky.
Pás na jógu Spokey je tiež perfektný ako popruh na prenášanie vašej obľúbenej podložky, napríklad Spokey HOME JUNGLE. S ním si môžete vziať svoje vybavenie kamkoľvek potrebujete – na cvičenie, alebo tréning jógy.

Parametre:
materiál: polyester
rozmery: 300 x 3,8 cm

Závažie na suchý zips Spokey HOME JUNGLE:
– zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.
– sú dve závažia s rovnakou hmotnosťou, ktoré si môžete pripnúť na obe ruky, alebo nohy a mať tak rovnomerne rozloženú váhu, alebo si môžete zvýšiť intenzitu tréningu tak, že si obe závažia dáte na jednu nohu či ruku.
– dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!

Sada závaží na suchý zips Spokey HOME JUNGLE je vybavenie, ktoré dokonale doplní tréning. Pokiaľ hľadáte niečo, čo zvýši intenzitu cvičenia a tým aj jeho výsledky – závažia sú ideálne! Boli vytvorené na posilnenie dolných a horných častí tela počas fitness tréningu, aerobiku, joggingu, alebo cvičenia pre celkový rozvoj a rehabilitáciu.

Dve závažia pre optimalizáciu tréningu
Sada Spokey HOME JUNGLE sa skladá z 2 závaží s rovnakou hmotnosťou. Vďaka tomu môžete cvičiť tak, že si závažie pripnete na obe zápästia či členky, alebo zvýšite intenzitu tým, že si obe závažia pripnete na jednu ruku/nohu. Zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.

Závažia sú dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg), vďaka tomu si môžete zvoliť model, ktorý je optimálny pre vaše tréningové ciele. Pre ľahšie rozpoznanie hmotnosti má každá hmotnosť iný design.

Použitie závažia Spokey HOME JUNGLE zintenzívňuje tréning, stimuluje prácou svalov a pomáha lepšie aktivovať rôzne časti tela. Cvičenie začínajte s nižšou hmotnosťou a postupne, so zvyšujúcou sa fyzickou kondíciou zvyšujte aj hmotnosť závažia. Závažia HOME JUNGLE boli navrhnuté tak, aby sa skvele hodili do vašej domácej posilňovne.

Parametre:
materiál: neoprén
výplň: oceľové guličky
zapínanie na suchý zips
možnosť posilňovania predlaktia a nôh
hmotnosť: 2x 1,5 kg

Fitness guma Spokey HOME JUNGLE:
– skvelá podpora počas cvičenia jógy, preťahovanie, fitness a pilates
– vyrobená z bavlny
– odpor: 6-10 kg

Použitie fitness gúm s uzavretým obvodom pri tréningu, vám umožní maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na rôzne časti tela.

Zvýšte úroveň svojho tréningu
Fitness gumy Spokey HOME JUNGLE sú skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych športovcov. Guma s nižšou odporovou silou vám pomôže na získanie správnej techniky cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž. Guma s vyššou odporovou silou je určená ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%. Fitness gumy HOME JUNGLE fungujú podobným spôsobom ako gumový expandér, alebo pás na jógu a ich využitie je skutočne široké. Môžete ich použiť ako na pretiahnutie pred tréningom, či po tréningu, na posilňovanie, pilates, aerobik či rehabilitáciu.

Gumy odporúčajú osobní tréneri
HOME JUNGLE je guma, ktorá vám umožní trénovať kdekoľvek – v posilňovni, doma, alebo vonku. Tréningové gumy odporúčajú osobní tréneri, pretože vďaka nim si môžete spestriť svoj tréning a zacieliť sa na určitú svalovú skupinu. HOME JUNGLE sa skvele hodí v oblasti fitness, rehabilitácie, ortopédie, športovej medicíny, neurológie, geriatrie a pediatrie. Gumy Spokey HOME JUNGLE v tvare obdĺžnika s uzavretým obvodom sa skvele hodia na komplexný fitness tréning.

Parametre:
rozmer: 37 x 8 cm
materiál: bavlna + guma
stupeň napätia: 6-10 kg

Bavlnený obal na podložku Spokey HOME JUNGLE:
– pomôže vám prepraviť podložku, napríklad z krúžku alebo cvičenia.
– skvele sa hodí na skladovanie ako ochrana podložky pred prachom a nečistotami.
– vďaka svojim rozmerom (76 x 19 cm) je vhodná pre akúkoľvek podložku Spokey.

BLOSSOME je praktickým riešením, ktoré vám uľahčí transport podložky. Obal je vyrobený z bavlny. Vďaka obalu Spokey HOME JUNGLE si môžete vziať svoju obľúbenú podložku kamkoľvek potrebujete – napríklad na lekciu jógy. Skvele sa tiež osvedčí počas skladovania, kedy obal chráni podložku pred nečistotami.

Buďte pripravení na lekciu jógy
Pohodlný popruh uľahčuje prepravu a poskytuje absolútnu slobodu pre vaše ruky. To, vďaka čomu si obľúbite obal HOME JUNGLE, je rýchle a jednoduché otváranie a zatváranie obalu!

Parametre:
materiál: bavlna
rozmery: 76 x 19 cm

Fitness guma Spokey HOME JUNGLE:
– skvelá podpora počas cvičenia jógy, preťahovanie, fitness a pilates
– vyrobená z bavlny
– odpor: 15-20 kg

Použitie fitness gúm s uzavretým obvodom pri tréningu, vám umožní maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na rôzne časti tela.

Zvýšte úroveň svojho tréningu
Fitness gumy Spokey HOME JUNGLE sú skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych športovcov. Guma s nižšou odporovou silou vám pomôže na získanie správnej techniky cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž. Guma s vyššou odporovou silou je určená ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%. Fitness gumy HOME JUNGLE fungujú podobným spôsobom ako gumový expandér, alebo pás na jógu a ich využitie je skutočne široké. Môžete ich použiť ako na pretiahnutie pred tréningom či po tréningu, na posilňovanie, pilates, aerobik či rehabilitáciu.

Gumy odporúčajú osobní tréneri
HOME JUNGLE je guma, ktorá vám umožní trénovať kdekoľvek – v posilňovni, doma, alebo vonku. Tréningové gumy odporúčajú osobní tréneri, pretože vďaka nim si môžete spestriť svoj tréning a zacieliť sa na určitú svalovú skupinu. HOME JUNGLE sa skvele hodí v oblasti fitness, rehabilitácie, ortopédie, športovej medicíny, neurológie, geriatrie a pediatrie. Gumy Spokey HOME JUNGLE v tvare obdĺžnika s uzavretým obvodom sa skvele hodia na komplexný fitness tréning.

Parametre:
rozmer: 37 x 8 cm
materiál: bavlna + guma
stupeň napätia: 15-20 kg

Fitness guma Spokey HOME JUNGLE:
– skvelá podpora počas cvičenia jógy, preťahovanie, fitness a pilates
– vyrobená z bavlny
– odpor: 10-15 kg

Použitie fitness gúm s uzavretým obvodom pri tréningu, vám umožní maximalizovať účinky tréningu a sústrediť sa na rôzne časti tela.

Zvýšte úroveň svojho tréningu
Fitness gumy Spokey HOME JUNGLE sú skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych športovcov. Guma s nižšou odporovou silou vám pomôže na získanie správnej techniky cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž. Guma s vyššou odporovou silou je určená ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%. Fitness gumy HOME JUNGLE fungujú podobným spôsobom ako gumový expandér, alebo pás na jógu a ich využitie je skutočne široké. Môžete ich použiť ako na pretiahnutie pred tréningom, či po tréningu, na posilňovanie, pilates, aerobik, či rehabilitáciu.

Gumy odporúčajú osobní tréneri
HOME JUNGLE je guma, ktorá vám umožní trénovať kdekoľvek – v posilňovni, doma, alebo vonku. Tréningové gumy odporúčajú osobní tréneri, pretože vďaka nim si môžete spestriť svoj tréning a zacieliť sa na určitú svalovú skupinu. HOME JUNGLE sa skvele hodí v oblasti fitness, rehabilitácie, ortopédie, športovej medicíny, neurológie, geriatrie a pediatrie. Gumy Spokey HOME JUNGLE v tvare obdĺžnika s uzavretým obvodom sa skvele hodia na komplexný fitness tréning.

Parametre:
rozmer: 37 x 8 cm
materiál: bavlna + guma
stupeň napätia: 10-15 kg

Súprava fitness bavlnených gúm Spokey HOME JUNGLE :

Bavlnené gumy Spokey HOME JUNGLE umožňujú vykonávať naťahovacie cvičenia a pohyby do strán. Skvele sa tiež osvedčia pri rozširovaní škály cvikov, počas jógy, pilates, fitness, alebo crossfit tréningu

Ideálna voľba pre tréning
Gumy HOME JUNGLE majú rôzne úrovne odporu, čo z nich robí vynikajúcu voľbu ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych športovcov. Guma s nižšou odporovou silou vám pomôže na získanie správnej techniky cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž. Guma s vyššou odporovou silou je určená ľuďom, ktorí radi cvičia na 200%. Tréningové gumy odporúčajú aj osobní tréneri. So sadou HOME JUNGLE môžete cvičiť kdekoľvek – v posilňovni, doma, vonku, skrátka kdekoľvek len chcete!

Zvýšte kvalitu svojich tréningov
Gumy HOME JUNGLE sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje dlhú životnosť. Spestrite svoj každodenný tréning. Aeróbne tréningy by sa mali striedať so silovými tak, aby boli zapojené rôzne svalové skupiny. Gumy Spokey HOME JUNGLE s tromi rôznymi úrovňami odporu sú perfektným doplnkom každého typu tréningu!

Vďaka gumám Spokey HOME JUNGLE spestríte svoj tréning a zapojíte svaly, na ktorých vám záleží.

Parametre:
rozmer: 37 x 8 cm
materiál: bavlna + guma
obal na gumy
stupne napätia:
svetlo: 6-10 kg
medium: 10-15 kg
heavy: 15-20 kg

Závažie na suchý zips Spokey HOME JUNGLE:
– zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.
– sú dve závažia s rovnakou hmotnosťou, ktoré si môžete pripnúť na obe ruky, alebo nohy a mať tak rovnomerne rozloženú váhu, alebo si môžete zvýšiť intenzitu tréningu tak, že si obe závažia dáte na jednu nohu či ruku.
– dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!

Sada závaží na suchý zips Spokey HOME JUNGLE je vybavenie, ktoré dokonale doplní tréning. Pokiaľ hľadáte niečo, čo zvýši intenzitu cvičenia a tým aj jeho výsledky – závažia sú ideálne! Boli vytvorené na posilnenie dolných a horných častí tela počas fitness tréningu, aerobiku, joggingu, alebo cvičenia pre celkový rozvoj a rehabilitáciu.

Dve závažia pre optimalizáciu tréningu
Sada Spokey HOME JUNGLE sa skladá z 2 závaží s rovnakou hmotnosťou. Vďaka tomu môžete cvičiť tak, že si závažie pripnete na obe zápästia či členky, alebo zvýšite intenzitu tým, že si obe závažia pripnete na jednu ruku/nohu. Zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.

Závažia sú dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg), vďaka tomu si môžete zvoliť model, ktorý je optimálny pre vaše tréningové ciele. Pre ľahšie rozpoznanie hmotnosti má každá hmotnosť iný design.

Použitie závažia Spokey HOME JUNGLE zintenzívňuje tréning, stimuluje prácou svalov a pomáha lepšie aktivovať rôzne časti tela. Cvičenie začínajte s nižšou hmotnosťou a postupne, so zvyšujúcou sa fyzickou kondíciou zvyšujte aj hmotnosť závažia. Závažia HOME JUNGLE boli navrhnuté tak, aby sa skvele hodili do vašej domácej posilňovne.

Parametre:
materiál: neoprén
výplň: oceľové guličky
zapínanie na suchý zips
možnosť posilňovania predlaktia a nôh
hmotnosť: 2x 1 kg

Závažie na suchý zips Spokey HOME JUNGLE:
– zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.
– sú dve závažia s rovnakou hmotnosťou, ktoré si môžete pripnúť na obe ruky, alebo nohy a mať tak rovnomerne rozloženú váhu, alebo si môžete zvýšiť intenzitu tréningu tak, že si obe závažia dáte na jednu nohu či ruku.
– dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!

Sada závaží na suchý zips Spokey HOME JUNGLE je vybavenie, ktoré dokonale doplní tréning. Pokiaľ hľadáte niečo, čo zvýši intenzitu cvičenia a tým aj jeho výsledky – závažia sú ideálne! Boli vytvorené na posilnenie dolných a horných častí tela počas fitness tréningu, aerobiku, joggingu, alebo cvičenia pre celkový rozvoj a rehabilitáciu.

Dve závažia pre optimalizáciu tréningu
Sada Spokey HOME JUNGLE sa skladá z 2 závaží s rovnakou hmotnosťou. Vďaka tomu môžete cvičiť tak, že si závažie pripnete na obe zápästia či členky, alebo zvýšite intenzitu tým, že si obe závažia pripnete na jednu ruku/nohu. Zapínanie na suchý zips uľahčuje nasadzovanie a zaručuje ich stabilnú polohu počas cvičenia.

Závažia sú dostupné v 3 rôznych prevedeniach (od 0,5 do 1,5 kg), vďaka tomu si môžete zvoliť model, ktorý je optimálny pre vaše tréningové ciele. Pre ľahšie rozpoznanie hmotnosti má každá hmotnosť iný design.

Použitie závažia Spokey HOME JUNGLE zintenzívňuje tréning, stimuluje prácou svalov a pomáha lepšie aktivovať rôzne časti tela. Cvičenie začínajte s nižšou hmotnosťou a postupne, so zvyšujúcou sa fyzickou kondíciou zvyšujte aj hmotnosť závažia. Závažia HOME JUNGLE boli navrhnuté tak, aby sa skvele hodili do vašej domácej posilňovne.

Parametre:
materiál: neoprén
výplň: oceľové guličky
zapínanie na suchý zips
možnosť posilňovania predlaktia a nôh
hmotnosť: 2x 0,5 kg

Balančná doska s úchytmi Spokey FLAT:
– Ideálna pre tréning zahŕňajúci všetky svalové skupiny, ktorý zároveň bude rozvíjať vašu rovnováhu a motorickú koordináciu.
– skvele sa hodí na spestrenie domácich tréningov – môžete s ňou robiť mnoho rôznych cvikov.
– je vyrobená z odolného materiálu, ktorý sa ľahko udržuje v čistote.

Ak hľadáte spôsob, ako si spestriť domáci tréning, stavte na balančnú dosku Spokey FLAT! Je to veľmi univerzálna cvičebná pomôcka, vďaka ktorej zapojíte do práce ešte viac svalov. Skvele sa osvedčí pri rozcvičke a pri senzomotorickom či koordinačnom tréningu. S balančnou doskou posilníte svaly, na ktorých vám naozaj záleží – s doskou môžete robiť sedy ľahy, kľučky, drepy, balančné cvičenia,
výpady a mnoho ďalších cvikov!

Váš tréner rovnováhy
Spokey FLAT svojim tvarom pripomína pologuľu so širokou plochou na cvičenie. Vďaka tejto konštrukcii musí používateľ neustále udržiavať rovnováhu, čo vedie k posilneniu svalov hlbokého stabilizačného systému. Pri tréningu sa balančná platforma nakláňa do strán, čím sa posilňujú nielen konkrétne svalové skupiny, ale zároveň sa zlepšuje obratnosť a koordinácia tela.

Využitie balančnej dosky
Rovnováha a obratnosť sú veľmi dôležitými prvkami počas akejkoľvek fyzickej aktivity. Dokonale vyvinuté zmysly prispievajú k lepším schopnostiam pri lyžovaní, jazde na skateboarde, alebo na snowboarde. Sebaovládanie a udržiavanie stabilizácie počas fyzickej aktivity nás chráni pred nežiadúcimi pádmi a zraneniami. Balančná doska s úchytmi Spokey FLAT je vyrobená z PP (polypropylénu), vďaka čomu je odolná proti mechanickému poškodeniu a zároveň sa veľmi ľahko udržuje v čistote. A navyše, povrch plošiny zabraňuje pošmyknutiu.

Parametre:
balančná úseč, kruhová
materiál: PP
rozmery: 40 x 10 cm
posilňuje rovnováhu a svaly
zlepšuje koordináciu a stabilizáciu

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 5 ks/kartón
možný predaj po 1 ks

Fitness guma Spokey FITNESS RUBBER:
– je univerzální fitness pomůcka, díky které můžete zpestřit váš každodenní trénink,
– má obdélníkový tvar (200 x 15 cm),
– umožňuje maximalizovat účinky tréninku a umožňuje soustředit se na jednotlivé svalové skupiny,
– má nízkou úroveň odporu (7 kg) – pomáhá získat správnou techniku cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž.

Aby byl trénink účinný, měl by být především pestrý. Proto by se měla střídat silová cvičení s aerobními tréninky. Také je třeba mít na paměti, že je potřeba volit cviky, které se zaměřují na různé svalové skupiny. Ideálním pomocníkem je fitness guma Spokey FITNESS RUBBER, která se skvělé hodí jako doplněk každého tréninku.

Nepostradatelná během tréninku
Odporová guma FITNESS RUBBER funguje podobným způsobem jako gumový expandér – umožní vám provádět strečink nebo pohyby do boku. Díky obdélníkovému tvaru gumy (200 x 15 cm a tloušťce 0,35 mm) můžete obohatit váš trénink o nové cviky a zapojit do práce potřebné svalové skupiny. Tréninkovou gumu FITNESS RUBBER můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates.

Maximální efekty cvičení
Tréninková guma Spokey FITNESS RUBBER s nízkou úrovní odporu je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma light vám pomůže získat správnou techniku cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma Spokey FITNESS RUBBER je i v jiných barvách se silnější úrovni odporu:
– tyrkysová (medium): střední úroveň odporu (12 kg)
– červená (heavy): silná úroveň odporu (17 kg)

Spokey FITNESS RUBBER to jsou gumy vyrobené z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku.

Parametry:
materiál: latex
délka: 200 cm
šířka: 15 cm
tloušťka: 0,35 mm
stupeň napětí: light (7 kg)

Informace pro velkoodběratele:
balení: 144 ks/karton
možný prodej po 1 ks

Komplet šesťhranných činiek: 2 x 3 kg
Materiál: výplň cement, povrch plast
Balenie: 4 komplety

Fitness masážní válec Spokey SOFTROLL:
– je ideální před, během i po tréninku – skvěle uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů,
– vyrobený z odolné pěny EVA, díky které je odolný vůči vysokému zatížení, deformaci, mechanickému poškození a zároveň neabsorbuje vlhkost.

Fitness válce, známe také pod názvem rollery – jsou jednoduché pomůcky, které můžou oživit vás domácí trénink. Používáním válců můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové partie. Skvělé se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň poskytuje jemnou či intenzivní masáž. Pěnový fitness válec Spokey SOFTROLL umožňuje vykonávat širokou škálu cviků, zaměřených na různé části těla.

Postarejte se o své svaly před, během a po tréninku
Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebuji regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí fitness válce. Díky používání rehabilitačního válce Spokey SOFTROLL před, během a po tréninku budou svaly pracovat plynuleji, což přináší nespočet zdravotních benefitů – zvyšuje se průtok krve, zvyšuje se rozsah pohybů a snižuje se riziko přetížení a zranění svalů.

Roller a masér v jednom
Fitness válec Spokey SOFTROLL je vyroben z pěny EVA, díky čemuž neabsorbuje vlhkost a snadno se udržuje v čistotě. Malé rozměry válce usnadňují jeho skladování a přepravu. S pěnovým fitness válcem Spokey SOFTROLL si zpestříte každodenní cvičení a zapojíte do práce svaly, na kterých vám opravdu záleží.

Parametry:
materiál: pěna EVA
rozměr: o 15 cm
délka: 30 cm
tvrdost: standard
hmotnost: 190 g
nízká absorpce vody a vlhkosti
se speciálním povrchem pro jemnou masáž
určeno pro: masáž, jóga, pilates

Informace pro velkoodběratele:
balení: 10 ks/karton
možný prodej po 1 ks

Pro všechny nadšence do jógy, pilates a strečinku doporučujeme Jogamatku Loap RAVI, která byla pro tyto účely speciálně navržena. Při provádění jednotlivých póz při cvičení oceníte měkký povrch podložky a protiskluzovou úpravu, díky které se nebudete muset obávat ujíždění po podlaze, jež by mohlo vést k úrazu. podložku na yogu využijete nejen doma, na zahradě, ale snadno si ji převezete, kam budete potřebovat. Tuto pohodlnou jogamatku, kterou si zajisté brzy oblíbíte, jsme pro vás vyrobili ve třech barevných provedeních se vkusným potiskem.Navržena speciálně pro cvičení jógy. Protiskluzová úprava. Snadno sbalitelná. Součástí balení je guma na snadné stažení jogamatky a její pohodlné nošení přes rameno. Rozměry po sbalení: 61×11 cm

Jogamatka Loap ROOF byla speciálně navržena pro cvičení jógy, pilates, strečinku, či jen tak na relaxaci. Díky velmi měkkému povrchu je podložka příjemná při provádění jednotlivých póz jógy. Je vybavena protiskluzovou úpravou, tudíž se nebudete muset obávat nepříjemného ujíždění po podlaze, které by mohlo zapříčinit úraz. Yoga podložku si můžete odvézt kamkoliv. Ať už to bude do fitka, na zahradu či na hodiny jógy, bude se vám snadno převážet a zcela jistě si ji oblíbíte.Navržena speciálně pro cvičení jógy. Protiskluzová úprava. Snadno sbalitelná. Rozměr po sbalení: 61 × 13 cm

Drinking bottle / shaker
– Model description: practical shaker with large brand logo for mixing fitness drinks. Simply pour in the ingredients, throw in the ball and shake. The practical ball moves inside the shaker like a kind of whisk and gives the shake an optimal consistency. No more lumpy shakes!
– Quality: 100% plastic

Drinking bottle / shaker with two containers
– Model description: practical shaker with large brand logo for mixing fitness drinks (filling capacity approx. 450ml). There are two small containers on the bottom of the shaker. These can be used to store powder, vitamins or nuts for training. But even headphones can find a place there if necessary.
– Quality: 100% plastic

Pro všechny nadšence do jógy, pilates a strečinku doporučujeme Jogamatku Loap RAVI, která byla pro tyto účely speciálně navržena. Při provádění jednotlivých póz při cvičení oceníte měkký povrch podložky a protiskluzovou úpravu, díky které se nebudete muset obávat ujíždění po podlaze, jež by mohlo vést k úrazu. podložku na yogu využijete nejen doma, na zahradě, ale snadno si ji převezete, kam budete potřebovat. Tuto pohodlnou jogamatku, kterou si zajisté brzy oblíbíte, jsme pro vás vyrobili ve třech barevných provedeních se vkusným potiskem.Navržena speciálně pro cvičení jógy. Protiskluzová úprava. Snadno sbalitelná. Součástí balení je guma na snadné stažení jogamatky a její pohodlné nošení přes rameno. Rozměry po sbalení: 61×11 cm

Pás na cvičení jógy Spokey VITAL:

– to je 2v1: lze jej využít jako oporu při tréninku a provádění ásan, nebo jako popruh k přenášení podložky
– pomáhá zvýšit rozsah našeho pohybu
– má dvě kovové přezky, které umožňují nastavit délku popruhu na požadovanou délku

Úkolem pásu na cvičení a jógu Spokey VITAL je usnadnit provádění ásan a poskytnout maximální oporu při držení pozice. S ním můžete bez přílišné námahy zvýšit rozsah svých pohybů a zachovat flexibilitu těla, kterou je na samém začátku vašeho jógového dobrodružství velmi obtížné dosáhnout. Pás na jógu Spokey VITAL je určen především začínajícím jogínům, kteří potřebují podporu při zvětšovaní rozsahu pohybu – pásek slouží jako prodloužení vašich rukou.
Pro cvičení a přepravu podložky

Jóga pás Spokey VITAL je ideální pro udržení správné polohy. Lze jej použít při různých cvičeních včetně protahování zadních části nohou. Ale také se skvělé hodí pro přenášení podložky na cvičení! Jednoduše připevněte popruh pomocí kovových přezek na srolovanou podložku, dejte na rameno a můžete vyrazit na cvičení. Dvě kovové přezky vám umožňuji libovolně si nastavit délku popruhu podle vašich potřeb.

Začněte své dobrodružství s jógou!

Cvičení jógy má pozitivní vliv na naše tělo, motivuje nás k protahování a zvýšení výkonnosti. Umožní vám také najít si chvilku pro sebe – zklidnit se, uvolnit se, najít rovnováhu. Jóga pás Spokey VITAL vás podpoří při všech protahovacích cvičeních. Široký pásek je vyroben z velmi odolného polyesteru. Zajišťuje pevný a stabilní úchop během tréninku.

Parametry:
materiál: polyester
rozměry: 183 x 3,8 cm

Informace pro velkoodběratele:
balení: 50 ks/karton
možný prodej po 1 ks

Dámské tréninkové rukavice z originálního materiálu. Texturovaná látka vrchní části rukavic. Kožená dlaň Vám poskytne vynikající ochranu a skvělý úchop. Perforované části poskytují maximální prodyšnost. Elastický náramek pro pohodlné nošení.

Fitness gumy
– Tri stupne napätia: slabý,stredný,silný
– Intenzívne farby: zelená,žltá,červená
Rozmery: 120 x 15
– v jednom balení sú 3 ks
Balenie: 24 ks

Súprava šesťhranných činiek Spokey MONSTER III:
– to sú dve činky s rovnakou hmotnosťou, vďaka čomu môžete cvičiť rovnomerne tak, že budete mať jednu činku v každej ruke, alebo budete mať obe činky v jednej ruke, čím zvýšite intenzitu vášho cvičenia.
majú šesťuholníkový tvar, ktorý zabraňuje voľnému pohybu činiek po podlahe a zaisťuje stabilitu počas rôznych cvikov – napr. kľučky s využitím činiek.
– sú navrhnuté tak, aby jej tvar umožňoval pohodlné umiestnenie dlane a následný pevný úchop.

Pokiaľ hľadáte športové vybavenie, ktoré zvýši úroveň a kvalitu vášho domáceho tréningu, potom je sada šesťhranných činiek Spokey MONSTER III ideálnou voľbou. Používaním činiek pri tréningu dosiahnete vysnívané výsledky – posilníte svaly, zlepšíte kondíciu, alebo sa zbavíte prebytočných kilogramov.

Ideálne pre domáci tréning
Súprava dvoch šesťhranných činiek Spokey MONSTER III sa najlepšie osvedčí pri posilňovaní rôznych svalových skupín, obzvlášť potom pri posilňovaní rúk a bicepsov. Škála cvikov, ktoré s nimi možno vykonávať je však oveľa širšia! Činky Spokey MONSTER III môžete využiť aj počas kondičného tréningu, aerobiku, joggingu, všeobecných rozvojových cvičeniach, alebo počas rozcvičky pred tréningom s vyššou záťažou. Činky sú dostupné v rôznych hmotnostných a farebných prevedeniach. Vďaka tomu si užívateľ sám zvolí hmotnosť, ktorá vyhovuje jeho tréningovým možnostiam a cieľom:
– svetlo sivé – 2x 1 kg
– sivé – 2x 2 kg
– tmavo sivé – 2x 3 kg
– čierne – 2x 4 kg
– červené – 2x 5 kg
– oranžové – 2x 6 kg

Tréning s ozajstnou vášňou
MONSTER III sú navrhnuté tak, aby jej tvar umožňoval pohodlné umiestnenie dlane a následný pevný úchop. Šesťhranný tvar činiek Spokey MONSTER III zaisťuje stabilitu počas rôznych cvikov (napr. kľučky s využitím činiek), a zároveň zabraňuje voľnému pohybu činiek po podlahe. Sada činiek MONSTER III, to sú dve činky s rovnakou hmotnosťou, vďaka čomu môžete cvičiť rovnomerne tak, že budete mať jednu činku v každej ruke, alebo držať obe činky v jednej ruke a zvýšiť tým intenzitu vášho cvičenia.

Nepostrádateľná súčasť každej posilňovne
Činky sú univerzálnymi pomocníkmi pre každodenný tréning – sú základom každej domácej posilňovne. Dávajú nám nespočet možností, umožňujú nám prispôsobiť tréning podľa našej aktuálnej fyzickej kondície a našich cieľov! Spokey MONSTER III sú navrhnuté tak, aby zapadli do každej domácej posilňovne. Jedinečné farby a moderný dizajn priťahujú pozornosť už z diaľky a akonáhle sa na ne pozriete, už vás nič nezastaví pred tréningom.

Parametre:
súprava dvoch kusov 2x 3 kg
materiál: výplň cement, povrch PVC

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 4 ks/kartón
možný predaj po 1 kuse