Pánské termo oblečení HUSKY

Pánské termoprádlo z merino vlny je skvělým funkčním kouskem pro nošení během celého roku za každých podmínek.
– Merino je přírodní termo materiál vyrobený z ovčí vlny. Je vhodný i pro alergiky a má spoustu skvělých vlastností.
–  Udržuje tělesnou teplotu
– Je dokonale prodyšný
– Přirozená antibakteriální vlastnost eliminuje zápach

Men's thermal T-shirt HUSKY

The men's short-sleeved T-shirt from our Merino thermal underwear collection is a great functional piece for all conditions. You can use it all year round for everyday wear and for various outdoor activities in nature. Merino is a natural thermo material made of sheep wool. It is also suitable for allergy sufferers and has a lot of great properties. Maintains body temperature Perfectly breathable Perfectly wicks moisture away from the body Natural antibacterial property eliminates odor

Spokey DRY HI PRO

Pánské termo triko Spokey DRY HI PRO:

– udržuje optimální teplotu těla, a zabraňuje přehřátí či prochladnutí během cvičení
– dokonale se přizpůsobí tělu, díky čemuž neomezuje pohyb a vy můžete svobodně cvičit i v těch nejtěžších podmínkách
– vyrobeno z nejkvalitnější italské příze TASLAN, která v sobě kombinuje výhody bavlny s vlastnostmi mikrovlákna a je ošetřena certifikovaným antibakteriálním prostředkem
– je to model EKO FRIENDLY: v rámci péče o životní prostředí je vyroben s využitím obnovitelných zdrojů energie – solárních panelů. Vyrobeno v EU

Jakákoliv venkovní aktivita, a zejména v zimním období vyžaduje spolehlivé oblečení. Jedním z nejdůležitějších prvků je spodní vrstva termoprádla, které vám poskytne pohodlí. Pánské sportovní termo triko Spokey DRY HI PRO nejenže se dokonale přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž vám poskytne dokonalou volnost pohybu, ale především velmi účinně odvádí vlhkost od těla a poskytuje vynikající ventilaci, díky čemuž dobře udržuje optimální teplotu těla i v těch nejextrémnějších podmínkách. Termo triko Spokey DRY HI PRO se stane vaši druhou kůží, která zabrání přehřátí či prochladnutí během fyzické aktivity.

Termoaktivní oblečení pro muže

Termoaktivní triko Spokey DRY HI PRO je vyrobeno z nejkvalitnější italské příze TASLAN, která v sobě kombinuje výhody bavlny a vlastnosti mikrovlákna. Díky tomu je triko výrazně lehčí než jiné materiály, např. viskóza. Navíc má vlastnosti podobné vlně a není alergenní. V pánském termo triku je použitá i certifikovaná antibakteriální ochrana, která zabraňuje vzniku nepříjemných pachů a skvrn. Díky tomu zůstává DRY HI PRO déle svěží. Pánské termo triko Spokey je vyrobeno s využitím solárních panelů – jedná se o EKO FRIENDLY produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

Pánské termo triko pro jakoukoliv sportovní aktivitu

Nejkvalitnější příze, způsob výroby a moderní technologie použité k výrobě pánského termo trika Spokey DRY HI PRO z něj dělají tu nejlepší volbu pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Skvělé se osvědčí během lyžování, snowboardingu, zimní turistiky nebo zimního běhání. Je to prodyšné sportovní termotriko, které vám poskytne vynikající ventilaci. S ním můžete každý sport dělat se 100 % nasazením a opravdovou vášní! Pamatujte, že termoprádlo si zachovává své vlastnosti, pokud je udržováno v souladu s údaji umístěnými na triku.

Parametry:
materiál: italská příze TASLAN
nezpůsobuje alergie, přizpůsobuje se tělu, odvádí vlhkost, poskytuje tepelnou pohodu
přizpůsobí se postavě, takže je ideální pro jakoukoli sportovní aktivitu
ANTIBACTERIAL – certifikovaná antibakteriální ochrana, která brání vzniku nepříjemných pachů
MADE WITH REENERGY – Vyrobeno s využitím obnovitelných zdrojů energie – solárních panelů.
ECO FRIENDLY – šetrné k životnímu prostředí
velikosti: XL/XXL

Spokey DRY HI PRO Pánske termo

Pánské termo spodky Spokey DRY HI PRO:

– udržují optimální teplotu těla, a zabraňují přehřátí či prochladnutí během cvičení
– dokonale se přizpůsobí tělu, díky čemuž neomezují pohyb a vy můžete svobodně cvičit i v těch nejtěžších podmínkách
– vyrobeny z nejkvalitnější italské příze TASLAN, která v sobě kombinuje výhody bavlny s vlastnostmi mikrovlákna a je ošetřena certifikovaným antibakteriálním prostředkem
– je to model EKO FRIENDLY: v rámci péče o životní prostředí je vyroben s využitím obnovitelných zdrojů energie – solárních panelů. Vyrobeno v EU

Pánské kalhoty Spokey DRY HI PRO jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly maximální komfort během zimních sportů a jakékoliv fyzické aktivity. Perfektně se přizpůsobí tělu, efektivně odvádí vlhkost od těla a zajišťují optimální ventilaci, která zabraňuje přehřátí či prochladnutí těla během fyzické aktivity. Díky tomu udržují optimální tělesnou teplotu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Termoaktivní kalhoty DRY HI PRO poskytují maximální volnost pohybu, díky čemuž jsou vhodné pro jakoukoliv sportovní aktivitu.

Termo kalhoty pro milovníky zimních aktivit

Termoaktivní spodky Spokey DRY HI PRO jsou vyrobeny z nejkvalitnější italské příze TASLAN, která v sobě kombinuje výhody bavlny a vlastnosti mikrovlákna. Díky tomu jsou spodky výrazně lehčí než jiné materiály, např. viskóza. Navíc má vlastnosti podobné vlně a není alergenní. V pánských termo kalhotách je použitá i certifikovaná antibakteriální ochrana, která zabraňuje vzniku nepříjemných pachů a skvrn. Díky tomu zůstává DRY HI PRO déle svěží. Pánské termo spodky Spokey jsou vyrobeny s využitím solárních panelů – jedná se o EKO FRIENDLY produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

Volnost a pohodlí za všech podmínek

Nejkvalitnější příze, způsob výroby a moderní technologie použité k výrobě pánských termo kalhot Spokey DRY HI PRO z nich dělají tu nejlepší volbu pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Skvělé se osvědčí během lyžování, snowboardingu, zimní turistiky nebo zimního běhání. Je to prodyšné sportovní termoprádlo, které vám poskytne vynikající ventilaci. S ním můžete každý sport dělat se 100% nasazením a opravdovou vášní! Pamatujte, že termoprádlo si zachovává své vlastnosti, pokud je udržováno v souladu s údaji umístěnými na kalhotách.

Parametry:
materiál: italská příze TASLAN
nezpůsobuje alergie, přizpůsobuje se tělu, odvádí vlhkost, poskytuje tepelnou pohodu
přizpůsobí se postavě, takže je ideální pro jakoukoli sportovní aktivitu
ANTIBACTERIAL – certifikovaná antibakteriální ochrana, která brání vzniku nepříjemných pachů
MADE WITH REENERGY – Vyrobeno s využitím obnovitelných zdrojů energie – solárních panelů
ECO FRIENDLY – šetrné k životnímu prostředí
velikosti: XL/XXL

Pánské termo oblečení Under

Dvouvrstvý materiál je velmi teplý, zevnitř česaný, zvenčí hladký a rychleschnoucí.
– Výroba 4-Way Stretch umožňuje větší mobilitu v jakémkoli směru
– Signature Moisture Transport System pro optimální odvod potu od těla
– Technologie Anti Odor zabraňuje mikrobům způsobujícím zápach, takže vy a vaše oblečení vydrží déle čerstvé
– Hladké a ozdobné švy zabraňují podráždění pokožky
– Ergonomický krk pro maximální pohodlí, zmenšený vpředu, více materiálu vzadu pro lepší ochranu
Materiál: Polyester / Elastan

Craft Spodky Knickers Adv

Pánské inovované funkční 3/4 spodky CRAFT ADV Warm Intensity jsou určené pro sportovní aktivity s nižší intenzitou pohybu v chladných až velmi chladných podmínkách. Řada Warm Intensity je ideální volbou například na sjezdové lyžování.

Gul EVORACE Long Sleeve Rash

Gul EVORACE Long Sleeve Rash Vest Mens
Guls' development of the RaceLite material revolutionised the standard thermotop. The GCXPU:2L fabric has a Polyurethane coating on the outside for water resistance, durability and flexibility combined with a fleece inner layer to keep you snug and warm – a combination that performs either wet or dry as well as providing great sun protection.

> FLATLOCK: SEAM CONSTRUCTION
> GCXPU:2L MATERIAL: PU COATED 4-WAY STRETCH THERMAL
> WATERPROOF
> BREATHABLE
> WINDPROOF
> H20PROOF TAPED SEAMS: STRETCH EXTERNAL TAPED SEAMS FOR WATERPROOFNESS AND DURABILTY
> UV SHIELD: UPF 50+ SUN PROTECTION, THUMB LOOPS

Sesto Senso Man Flexible

Description:
Functional men's trousers. Leggins are made of flexible and breathable material that maintains optimal body temperature.Material: 96% Polyamide 4% ElastaneWashing instructions: Hand wash only at max 40ºC. Do not bleach. Do not tumble dry. Do not iron. Do not dry clean.

Men's thermal T-shirt HUSKY

The men's long-sleeved T-shirt from our Merino thermal underwear collection is a great functional piece for all conditions. You can use it all year round for everyday wear and for various outdoor activities in nature. Merino is a natural thermo material made of sheep wool. It is also suitable for allergy sufferers and has a lot of great properties. Maintains body temperature Perfectly breathable Perfectly wicks moisture away from the body Natural antibacterial property eliminates odor

Pánské termo oblečení HUSKY

Pánské termoprádlo z merino vlny je skvělým funkčním kouskem pro nošení během celého roku za každých podmínek.
– Merino je přírodní termo materiál vyrobený z ovčí vlny
– Je vhodný i pro alergiky a má spoustu skvělých vlastností
– Udržuje tělesnou teplotu
– Je dokonale prodyšná
– Výborně odvádí vlhkost od těla
​ ​ ​ ​​​ U​​ Přirozená antibakteriální vlastnost eliminuje zápach