hummelsport.cz

Kompresní obal značky Trimm COMPRESS BAG S umožňuje zmenšení rozměrů sbaleného spacího pytle. Objem spacáku je možné zmenšit až na 40 %, a to stáhnutím pomocí 4 kompresních pásků.

Materiál:

100 % PES oxford Rozměry:

17 x 32 cm

Komfortní spací pytel určený pro letní pěší turistiku, vodáctví a cykloturistiku.

Materiál:

Vnější materiál: PES – Diamond DWR; Vnitřní materiál: 100 % PES pongee; Šířka: 70/50 cm; Izolace: Hollow Fibre1 Velikost:

výška postavy: do 150 cm; rozměry ve sbaleném stavu: 17×27/14 cm Barevné kombinace:

Purple / Pinky, Sea Blue / Orange, Kiwi Green / Orange Váha:

0.95 kg Teplotní určení:

Comfort: +1°C; Limit: -4°C; Extreme: -21°C

Rozšířený spací pytel, použití léto, výplň silikonizovaným dutým vláknem Izotherm Classic, jednovrstvá konstrukce, dekový střih, obousměrný zip krytý légou, vyztužená léga proti zadrhávání zipu, pojistka proti samovolnému rozepínání zipu, poutka na zavěšení, vnitřní kapsa, kompresní obal

Spací pytel je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dostatečný tepelný komfort od jara do podzimu při všech outdoorových aktivitách.

Lehký péřový spací pytel NORD 500 má ideální poměr váhy a tepelného komfortu. Je určen pro extrémní cestovatele, ale i pro aktivní dobrodruhy, kteří upřednostňují minimální sbalený objem a váhu.

Outdoorový mumiový spacák Loap VITEAS patří mezi spací pytle vhodné na turistiku a stanování. Má dvouvrstvou konstrukci. Dobře kopíruje tvar těla a brání úniku tepla díky stahovací kapuci a vnitřnímu stahovacímu límci. Snadno se udržuje a rychle schne. Uvnitř má jednu kapsu na peníze nebo doklady.Stahovací kapuce. Vnitřní stahovací límec. Vnitřní kapsa

Zimní spací pytel Loap BIVOUAC.

– polstrované dutým vláknem, které je nealergické, schne až třikrát rychleji než peří
– spací pytel se zahřívá, i když je vlhký
– svrchní materiál je vyroben z velmi odolné a pevné látky
– kapuce a vnitřní stahovací límec zabraňují úniku tepla
– jedno vnitřní kapsa na peněženku nebo mobilní telefon

Velmi teplý a ergonomicky chytře řešený spací pytel Enjoy -25 °C je vhodný i na náročnější expedice do těžkých klimatických podmínek. Na vývoj tohoto modelu byly použity ty nejlepší materiály, jež jsou zárukou vysoké odolnosti, pohodlí. Poskytne ti teplotní komfort a hřejivé útočiště i v poměrně nízkých teplotách. Výhody: Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna zajistí nebývalý tepelný komfort Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiál na vnitřní i vnější straně Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky Součástí standardní výbavy je stahovací límec Se snadnou manipulaci pomůže značkový, zateplený zip se zámkem Celkový komfort doplňuje bohatá výbava: kapsy na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu a odnímatelný zateplovací vak na nohy.

Dámský spacák Ladies Motion -20 °C je speciálně navržen pro všechny cestovatelky a milovnice výprav do náročnějších klimatických podmínek. Jeho důležitou předností je přidaná izolační vrstva ve spodní části a v oblasti hrudníku. Ta výrazně zvyšuje tepelný komfort tohoto modelu a předurčuje ho tak i do opravdu chladných nocí. Výhody: Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort. Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí prvotřídní materiály na vnitřní i vnější straně. Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky. Součástí standardní výbavy je stahovací límec. Značkový, zateplený anatomický zip pro snazší manipulaci. Další výbava: vnější a vnitřní kapsa na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu.

Spací pytel značky LOAP.
– mumiový tvar a fleecová izolace chodidel ve spodní části, která rychle zahřeje v chladnějších nocích
– jednovrstvá konstrukce se stahovací kapucí a vnitřním stahovacím límcem
– uvnitř najdete jednu kapsu na doklady nebo peníze
– 3-sezónní dámský spací pytel (od podzimu do jara)
– fleecové vyhřívání chodidel
– jednovrstvá konstrukce
– stahovací kapuce
– vnitřní kapsa

Mumiový spací pytel Loap TARANAKI má jednovrstvou konstrukci, snadno se udržuje a rychle schne. Má stahovací kapuci a vnitřní stahovací límec, proto dobře kopíruje tvar těla a brání úniku tepla. Vzhledem k jeho parametrům vám skvěle poslouží při letním stanování během vícedenní turistiky, v kempu nebo na chatě.Stahovací kapuce. Vnitřní stahovací límec. Vnitřní kapsa

Zimní spací pytel Loap BIVOUAC.
– zateplená tepelněizolační výplň s dutým vláknem, které je nealergické
– schnou až třikrát rychleji než peří a mají vynikající poměr hmotnosti a tepla
– vrchní materiál je vyroben z velmi odolné a pevné látky, která zabraňuje opotřebení
– uvnitř najdete jednu kapsu na peněženku nebo mobil

Lehký a skladný spací pytel Ember -15 °C tě nezklame ani v obtížnějších podmínkách a za chladnějších nocí. Pokud potřebuješ maximálně snížit hmotnost svého zavazadla, vybav se s ním pro outdoorové aktivity od jara do konce podzimu. Na jeho výrobu jsme použili kvalitní značkové materiály, které ti zajistí příjemné pohodlí, odolnost vůči venkovní nepohodě a skvělý teplotní komfort. Výhody: Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort. Nízká hmotnost a malý přepravní objem. Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí špičkové materiály na vnitřní i vnější straně. Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacáku z podložky. Součástí standardní výbavy je stahovací límec. Značkový, zateplený, anatomický zip pro snadnou manipulaci. Další výbava: vnější a vnitřní kapsa na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu.

Specifický maskovací design spacáku Army -17 ° C nadchne zejména všechny, kteří milují vodáckou turistiku, výlety do přírody či treking.

– stahování kolem hlavy a ramen
– podélné zapínání, systém pravého a levého zipu
– zateplovací límec
– kapsy na drobnosti a kompresní obal
– Náplň: 4-kanálkové duté vlákno
– Konstrukce: dvouvrstvá
– Vnitřní materiál: Soft Nylon
– Vnější materiál: 185T Polyester
– Příslušenství: kompresní obal
– Hmotnost: 1860 g
– Doporučená maximální výška osoby: 195 cm
– Rozměr sbalený: 40 x 22 cm
– Rozměr: 85 x 220 cm
– NÁPLŇ: Hollowfibre 2 x 150 g / m2 – 4kanálkové

Materiál: 185T Polyester

Ladies Majesty -10 ° C sleeping bag for women in a clean and simple design is designed for all travelers and outdoor enthusiasts. Anatomically and in shape, it perfectly meets the special requirements of the constitution of a female figure. This women’s sleeping bag is made of quality materials that will guarantee you sufficient thermal comfort for camping, trekking and other outdoor activities from spring to autumn. There is also an insulation bag for the feet, which you will appreciate in colder weather. Advantages: High-quality 1-channel hollow fiber filling ensures high thermal comfort. High durability, breathability and insulating properties are guaranteed by the highest quality material on the inside and outside. The standard equipment includes a drawstring collar and a thermal bag for the feet. Other equipment: possibility of extension, longitudinal fastening, pocket for small items, tightening around the head, thermal insulation along the main zipper.

In the Emotion -22 ° C sleeping bag you will enjoy the comfort of camping from autumn to spring and it will not disappoint even during a winter expedition in extreme climatic conditions. It can easily cope with frosty nights and outdoor discomfort thanks to the quality materials used, which are highly durable and have perfect thermal insulation properties. Advantages: Quality filling made of 7-channel hollow fiber for excellent thermal comfort. High durability, breathability and insulating properties are guaranteed by first-class materials on the inside and outside. Anti-slip straps at the back prevent the sleeping bag from slipping off the mat. A standard collar is included. Branded, insulated anatomical zipper for easy handling. Other equipment: outer and inner pocket for small items, pocket for pillow, drawstring around the head, covering leg of the main zipper and removable thermal bag for the legs.

The comfortable down sleeping bag Devon -5°C is the ideal choice for you if you are a lover of light travel. This sleeping bag is light, compact and great for backpackers, cyclists and lovers of treks and other outdoor activities in spring and summer who want to spend the night in warmth and comfort. Advantages: High-quality goose down filling for excellent thermal comfort Extra light weight 850 g and small dimensions when packed. High durability, comfort and insulating properties thanks to top materials on the inside and outside. Branded, insulated two-way zipper with a safety lock for easy handling. OTHER EQUIPMENT: outer and inner pocket, reflective elements, inner thermal leg, hood removal.

Samonafukovací karimatka LOAP SOLARE s protiskluzovou úpravou je z odolného materiálu (polyester, PVC). Má kruhovou perforaci vnitřní pěny a dá se přeložit na polovinu. Rozměry (výška × šířka × tloušťka) jsou 188 × 55 × 3,8 cm, v obalu pak 34 × 19 cm. Váha 1330 gramů. Součástí balení je i opravná sada.
Hmotnost: 1330 g
Mat. (vnější): 75D PL/PVC
Mat. (vnitřní): PU pěna, kruhová perforace
Protiskluzová úprava: ano
Perforace vnitřní pěny: kruhová
Přeložení na polovinu: ano
Opravná sada: ano
Rozměry cm (v × š × h): 188 x 55 x 3,8
Rozměry (cm) – balení: 34 x 19

Ladies Majesty -10 ° C sleeping bag for women in a clean and simple design is designed for all travelers and outdoor enthusiasts. Anatomically and in shape, it perfectly meets the special requirements of the constitution of a female figure. This women's sleeping bag is made of quality materials that will guarantee you sufficient thermal comfort for camping, trekking and other outdoor activities from spring to autumn. There is also an insulation bag for the feet, which you will appreciate in colder weather. Advantages: High-quality 1-channel hollow fiber filling ensures high thermal comfort. High durability, breathability and insulating properties are guaranteed by the highest quality material on the inside and outside. The standard equipment includes a drawstring collar and a thermal bag for the feet. Other equipment: possibility of extension, longitudinal fastening, pocket for small items, tightening around the head, thermal insulation along the main zipper.

A reduced version of a classic mummy sleeping bag with a longer zipper. Junior -10 ° C is an ideal partner for older children for camps, boat trips or classic camping. Young travelers will certainly appreciate the choice of more colors, low weight and reasonable dimensions of the packed sleeping bag. Advantages: High-quality 1-channel hollow fiber filling for excellent thermal comfort. High durability, breathability and insulating properties are guaranteed by the highest quality material on the inside and outside. A standard collar is included. Longitudinal fastening and right and left zipper system for easy handling. Other equipment: outer and inner pocket for small items, drawstring around the head, covering leg of the main zipper. The sleeping bag is suitable for children from the age of 10, who will last until adulthood.